Zkušenosti klientů

Mé první dojmy byly strach, napětí, nedůvěra v to jaké to bude, co od toho můžu očekávat … V průběhu ošetření jsem ale nejvíce vnímala důvěru v terapeuta. Cítila jsem pořád velkou jemnost, ladnost, která mi byla neskutečně příjemná, celkově jemná ...

Přišlo mi, že ve vodě se nedají fixlovat „něco“ jako úlevné pozice „nějaké“ části těla, bylo to naprosto plynulé plutí po hladině. Těším na další ošetření, jak a co u toho budu cítit, prožívat.

Linda Kapetanovičová

Nový Bor, 10. 9. 2017

Vzhledem k tomu, že nedávno ke mě přišlo téma otec-syn, měl jsem pocit, že jsem si HD prožil hodně jako dítě. Také moc příjemné to dlouhodobější potápění, které cítím, že mě láká. Pak mě ale už tlačil kolíček na nose, takže jsem ho sundal, ale s pocitem, že je to jak má být a potápění bylo dost.

Daniel Barták

Praha, 28. 7. 2017

Na terapii jsem šla hlavně z toho důvodu, abych se dostala víc k sobě, abych poznala to, co se uvnitř opravdu skrývá. V začátku ošetření mi bylo opravdu krásně.

Cítila jsem se uvolněná, nevadil mi žádný pohyb, hodně jsem byla ve svém těle a když přišly myšlenky na něco jiného, brzy jsem se opět vrátila k sobě. Byl to pro mne osvobozující pocit, nemusela jsem nic dělat, jen vše plynulo ...

Když jsem byla pod vodou, cítila jsem, že umírám, že mě voda nese a mně vůbec nevadí, že tomu tak je. Nebyl to pocit, který mi byl nepříjemný, ale právě naopak, šlo o smíření. Druhý pocit, který jsem měla, byl, že se nacházím v prenatálním období v bříšku. Krásný zážitek.

Monika K.

Praha, 9. 7. 2017

​Zažila jsem příjemné pocity „beztíže“, bezpečí, svalového i psychického uvolnění, zkrátka príma. Cítím ve svém těle uvolnění. Navíc je to bezpochyby jemná a přitom velmi účinná metoda

pro vyrovnávání psychických „nedostatečností“, zvláště pro děti a mladé lidi.

Marie, nar. 1949

Praha, 26. 11. 2016

Mé první dojmy byly pěkné. Už pohled na vodní terapii byl léčivý.  Prožívala jsem uvolnění, odevzdání se životu, proudu. Po ošetření jsem se cítila klidněji, více v souladu sama se sebou, ale teď si vybavuji, že jsem měla zimnici ... za nějakou dobu to přešlo.
Terapie určité věci zesílila. Emoce jsou spíš silnější. Nepotlačuji je, nebo pokud ano, tak mnohem méně. I když toto se děje již delší čas, terapie tento proces podpořila, tak bych to asi nazvala.

Marcela Sabolová

Krásná Lípa, 1. 7. 2016

Please reload

  • Facebook Social Icon

© 12-2017